Мова освітнього процесу - українська

САНІТАРНИЙ

ПАСПОРТ ЗАКЛАДУ

ОСВІТНІ ПРОГРАМИ, ЩО РЕАЛІЗУЮТЬСЯ В ЗАКЛАДІ

Програма розвитку дитини дошкільного віку "Українське дошкілля" (О.Білан)

Базовий компонент дошкільної освіти (оновлений)

Парціальні програми:

- «Грайлик», програма з організації театралізованої діяльності в дошкільному навчальному закладі (авт. - Березіна О. М., Гніровська О. З., Линник Т. А.).

- «Казкова фізкультура», програма з фізичного виховання дітей раннього та дошкільного віку (авт. - Єфименко М. М.);

- «Граючись вчимося. Англійська мова», програма для дітей старшого дошкільного віку, методичні рекомендації (авт. – Гунько С., Гусак Л., Лещенко З.) – чинна до кінця навчального року;

- «Радість творчості», програма художньо-естетичного розвитку дітей раннього та дошкільного віку (авт. – Борщ Р. М., Самойлик Д. В.)

- «Скарбниця моралі», програма з морального виховання дітей дошкільного віку (авт. – Лохвицька Л.В.);

- «Дитяча хореографія» (авт. – Шевчук А.С.);

- «Смайлик», програма з формування основ комп`ютерної грамотності у дітей старшого дошкільного віку (авт. – Резніченко І.Ю.)

- «Навчання дітей української мови в дошкільних навчальних закладах національних спільнот» (авт. – Богуш А.М.);

- «Радість розвитку»; «Про себе треба знати, про себе треба дбати», програма з основ здоров’я та безпеки життєдіяльності дітей віком від 3 до 6 років (авт. Лохвицька Л. В.)

КАДРОВИЙ СКЛАД ЗАКЛАДУ

Педагогічний процес у ЗДО забезпечують 16 кваліфікованих спеціалістів: директор, музичний керівник, 14 вихователів.

Заклад дошкільної освіти  №7 "Дзвіночок" укомплектовано педагогічними та медичними кадрами та обслуговуючим персоналом на 100%.

В дошкільному закладі постійно проводиться аналіз кваліфікаційного рівня педагогів та доцільність їх розстановки.

Кваліфікаційний рівень педагогів високий.

Аналіз складу педагогічних працівників за кваліфікаційними категоріями наступний:

- «спеціаліст вищої категорії» - 7 педагогів;

- «спеціаліст першої категорії» - 4 педагоги;

- "спеціаліст другої категорії" - 1 педагог;

- спеціаліст - 2 педагоги;

За критерієм педагогічний стаж:

до 10 років - 2 пед.

від 15 до 20 років - 2 пед.

від 20 до 30 років – 10 пед.;

В закладі працює 1 медичний працівник, 17 осіб обслуговуючого персоналу.

Територія

обслуговування, закріплена за закладом

Проектна потужність та фактична кількість осіб, які перебувають у закладі дошкільної освіти

ЗДО №7 - заклад загального розвитку дітей від 3 до 6(7)років.

Іформацію про порядок зарахування дітей до закладу, особливості роботи закладу батьки отримують на загальних батьківських зборах, на зборах для майбутніх вихованців, на сайті ЗДО, на особистому прийомі з керівником.

За нормативною кількістю садочок розраховано на 80 місць. Відвідує ЗДО- 124 дітей.

Групи комплектуються переважно у серпні–вересні

Матеріально-технічне забезпечення закладу

Для навчально-розвивальної діяльності дітей створено всі умови, обладнанні спеціальні приміщення:

Маємо 4 групи, 3 окремі спальні та 1 спальню поєднану із групую.

· Музично - спортивну залу

· медичний кабінет,

· ігрові майданчики для кожної вікової групи,

· спортивний майданчик

· автомайданчик.

Групові приміщення забезпечені сучасними, новими меблями та ігровим обладнанням. Розвивальне середовище дитячого садка організовано з урахуванням інтересів дітей і відповідає їх віковим особливостям.

Умови доступності

закладу освіти

для навчання осіб з особливими

освітніми потребами

У закладі дошкільної освіти

нема груп для навчання та виховання

дітей з особливими потребами.

Садочок обладнаний стаціонарним пандусом.

Річний звіт керівника про діяльність закладу

Перелік додаткових освітніх послуг, їх вартість, порядок надання оплати.

Заклад додаткових освітніх послуг не надає.